Поширені запитання

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ БРОНЮВАННЯ ТУРУ

Для бронювання туру достатньо копії чи фото закордонних паспортів та оплата. Якщо ваші закордонні паспорти не "під рукою" чи ще виготовляються паспортним столом - не біда! Вкажіть нашому менеджеру ваше Прізвище,Ім`я,По-батькові та дату народження, а інші дані (серію та номер паспорта,ким і коли виданий) можна надати за 7 днів до вильоту.

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?

Забронювати тур ви можете в найблищому офісі Rio travel або ж онлайн.

Для онлайн бронювання просто натисніть на кнопку "ЗАМОВИТИ ТУР" біля обраної вами пропозиції та залиште ваші контактні дані. З вами зв`яжеться менеджер для підтвердження бронювання.

ЯК ОПЛАТИТИ ТУР ?

Оплатити тур можна в офісі Rio travel або ж ми надішлемо вам рахунок , який можна оплатити через мобільний банкінг (н/д Приват24) чи платіжну систему LIQPAY, термінал чи будь-яку касу банку.

Оплата можлива повна або часткова, в залежності від обраного вами туру, детальніше дізнавайтесь у менеджерів.

В ЯКІЙ ВАЛЮТІ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ТУР?

Усі тури оплачуються лише в національній валюті - гривні (згідно Закону України "Про валютні операції") та по курсу встановленого туроператором на момент оплати туру.

ЧОМУ КУРС ТУРОПЕРАТОРА ВИЩИЙ?

Кожен туроператор встановлює свій курс валют і в більшості випадків він вищий на 1 грн ніж курс в обміннику. Різниця в курсі зумовлена тим , що туроператори оплачують послуги партнерам за кордоном в валюті . І курс валюти , який встановлює туроператор - це той курс , по якому він реально зможе купити великий об`єм валюти на фінансовому ринку.

ЯКЩО Я ЗНАХОДЖУСЬ В ІНШОМУ МІСТІ/ КРАЇНІ, ЧИ МОЖУ Я ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?

Так! Ми працюємо онлайн з усіма, незалежно від вашого місцерозташування.
Усі документи в тому числі договір, надішлемо вам на е-mail чи Viber та виставимо рахунок для оплати.
Якщо у вас немає можливості роздрукувати договір, щоб підписати , у нас є унікальна послуга електронного SMS підпису.

ЧИ МОЖНА АНУЛЮВАТИ ТУР?

Так,анулювати тур можна в будь-якому випадку, але туроператор може нараховувати штрафні санкції в залежності від туру, дат та самих умов договору. Штраф може сягати від 15 до 100% від вартості туру.

Якщо ви боїтесь втратити свої кошти через раптову неможливість здійснення поїздки, ми рекомендуєм придбати страховку від невиїзду, яка за вагомих причин повертає майже усю вартість придбаного туру.

ЯКА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АГЕНТСТВА "RIO TRAVEL"?

Для клієнтів агенції Rio travel послуги з пошуку та бронювання турів є безкоштовними.

 

Отримати індивідуальний підбір туру

Не знайшли варіант ? Не біда! Наші менеджери підберуть варіанти за всіма вашими побажаннями, просто залиште заявку на тур

Заявка на тур

Зворотній зв’язок: