Новини

Шрі Ланка відкрила кордони для туристів

Шрі Ланка відкрила свої кордони для українських туристів та перші рейси вже приземлились на популярному острові. Які умови перетину кордону та який він , відпочинок після карантину?

Шрі Ланка, це абсолютно інший світ та інші цінності. Це унікальна країна , де на невеликій території розмістилось стільки  різних культур, пейзажів, і кліматичних зон, скільки не знайдеш навіть в країнах , чия територія в десятки разів більша.
Не дивно , що туристи так полюблять цей острів, адже саме тут ви можете відчути тропіки на узбережжі океану, насолоджуватись сонечком на безкрайніх пляжах, побачити святині Буддизму , полюбуватись водоспадами та відправитись на високогір’я, де на плантаціях росте знаменитий цейлонський чай. А ще ви точно оціните ланкійську гостинність , яка славиться на весь світ.
 
З великою радістю ми повідомляємо що Шрі-Ланка відкрила свої кордони для українських туристів!
 
Для перетину кордону необхідно пред’явити негативний результат ПЛР тесту , зданий не пізніше як за 96 години до вильоту. Також зі Шрі Ланкою у нас діє візовий режим. Віза оформляється попередньо і коштує 35$ з людини , для отримання візи відкрита онлайн-реєстрація з якою допомагає туроператор.
 
Після прибуття на острів усім туристам необхідно здати повторно ПЛР тест , вартість якого складає 45$, результат прийде на телефон чи повідомить готельний гід. На результат не потрібно чекати і туристи одразу відпочивають у заброньованому готелі.
 
Перші 7 днів туристи не можуть покидати територію готелю , починаючи з 8 дня можна буде виїжджати на одноденні екскурсії, які можна придбати у готельного гіда.
 
Приймають туристів лише ті готелі , які відповідають усім вимогам Міністерства охороги здоров`я , які мають закриту територію та не менше 80 номерів. 
Вся інфраструктура готелів доступна у звичному режимі – пляжі, ресторани, бари. За межами готелів на даний момент не працюють ресторани, тому рекомендуємо бронювати тури з максимальним типом харчування безпосередньо в готелі.
 
 
 
 

Знайти тури на Шрі Ланку →

 

Отримати індивідуальний підбір туру

Не знайшли варіант ? Не біда! Наші менеджери підберуть варіанти за всіма вашими побажаннями, просто залиште заявку на тур

Заявка на тур

Зворотній зв’язок: